• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • Zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

Spigen

Spigen to znana firma, która cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników na całym świecie. Produkty tej marki charakteryzuje minimalizm, prosta konstrukcja i wysoka funkcjonalność. 
SGP oferuje szeroki asortyment akcesoriów GSM chroniących telefony, tablety oraz laptopy dla najbardziej rozpoznawalnych brandów. Nazwa marki nie jest przypadkowa. Powstała bowiem z połączenia dwóch niemieckich słów - "spiegel" oznaczającego lustro i "gen" nawiązującego do kodu genetycznego DNA. W ten sposób producent wyznacza kierunek rozwoju firmy i podkreśla wartości jakimi kieruje się tworząc ofertę produktową. Etui i pokrowce znajdujące się w portfolio marki są praktyczne, wytrzymałe i bardzo efektowne. Idą w parze z aktualnymi trendami i oryginalnym wzornictwem. Dzięki temu kuszą nie tylko wyjątkowym designem, ale także skuteczną ochroną przed zarysowaniami i nie tylko. To zaś pozwala na dotarcie do nawet najbardziej wymagających klientów. 

Spigen był jedną z pierwszych marek, z którą podjęliśmy współpracę stając się importerem i oficjalnym dystrybutorem jej produktów na terenie Polski and Litwy.
Autoryzowany sklep Spiegn - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Ringke - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep ESR - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Supcase - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Tech-Protect - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Hofi - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Nillkin- Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Whitestone - Akcesoria, etui, szkło