• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

iOttie

Uniwersalność, oryginalny design oraz łatwy montaż. To cechy, które najlepiej opisują produkty oferowane przez markę iOttie. Ten amerykański dystrybutor specjalizuje się w produkcji akcesoriów samochodowych. W jego portfolio znajdziemy niezwykle funkcjonalne uchwyty samochodowe o kompaktowej konstrukcji. Innowacja w tworzeniu i chęć zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów przyczyniły się do powstania rozbudowanej i dostosowanej do zmieniających się realiów oferty handlowej. Najwyższa jakość materiałów użytych do produkcji akcesoriów sprawia, że są one nie tylko trwałe, ale także bezpieczne. Uchwyty tej marki posiadają inteligentny system dotykowy pozwalający na wygodne mocowanie i zwalnianie urządzenia za jednym naciśnięciem palca. Zaletą tej marki są także obrotowe klipsy 360’ umożliwiające optymalne użytkowanie w każdej sytuacji. Produkty oferowane przez markę iOttie to dowód na to, że styl może iść w parze z ochroną urządzenia i wysokim komfortem jazdy.

Hurtownia FD-Distribution jest oficjalnym partnerem handlowym marki iOttie i prowadzi dystrybucję jej wyjątkowych produktów na terenie całej Polski oraz Europy m.in Anglii, Francji, Niemczech, Włoszech.

Nasze marki

Autoryzowany sklep Spiegn - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Ringke - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep ESR - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Supcase - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Tech-Protect - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Hofi - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Nillkin- Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Whitestone - Akcesoria, etui, szkło
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.