• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

Adonit

Wygoda oraz precyzja. To główne cechy produktów firmy Adonit, która zajmuje się dystrybucją innowacyjnych i niepowtarzalnych rysików do smartfonów i tabletów. Adonit był pierwszą marką na świecie, która zajęła się produkcją stylusów wzbogaconych technologią bluetooth oraz reagującą na nacisk.
Akcesoria Adonit są dedykowane dotykowym ekranom pojemnościowym urządzeń Apple. Doskonale odwzorowują pismo, szkice, a także rysunki. Dają rewolucyjną jakość odwzorowania porównywalną z tradycyjnym pismem na kartce czy też rysunkiem odręcznym. Dzięki smukłym kształtom i wyjątkowo cienkiej końcówce rysika, trafiają w gusta nie tylko adeptów sztuki pięknej. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, Adonit stale poszerza gamę swoich produktów. Nowością są oferowane przez dystrybutora produkty charakteryzujące się możliwością zmiany kąta nachylenia metalowej końcówki. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na uzyskanie optymalnego kąta podczas pisania, co wpływa na komfort i poprawę ergonomii pracy. Produkty firmy Adonit są bardzo łatwe w obsłudze i co ważne, nie pozostawiają śladów na ekranie. Nie należy więc martwić się zarysowaniami czy uszkodzeniami powłoki. Produkty charakteryzuje również nowoczesny, praktyczny, a także poręczny design. Wszystko po to, by zagwarantować perfekcję w każdym tekście, rysunku czy podpisie! Producent w swojej ofercie posiada również aplikacje mobilne przeznaczone głównie dla urządzeń marki Apple.

Hurtownia FD-Distribution jest oficjalnym partnerem handlowym marki Adonit i prowadzi dystrybucję jej wyjątkowych produktów na terenie całej Polski oraz Europy, m.in.: w Anglii, Francji, Niemczech i we Włoszech.

Nasze marki

Autoryzowany sklep Spiegn - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Ringke - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep ESR - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Supcase - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Tech-Protect - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Hofi - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Nillkin- Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Whitestone - Akcesoria, etui, szkło
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.